AKUMULATOR JMCRF LiFePo4 50A, 25.6V

Akumulator JMC ADVENTURE polecany przez producenta łodzi RIVERFOX to 5 lat gwarancji - 6 000 cykli ładowania
Kod EAN: 5902510717476

2599.97 zł

Opis produktu

https://apps.apple.com/cn/app/bluetooth-bms/id1609588523 -> aplikacja IPHONE 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ble.vanomize1&gl=PL -> aplikacja ANDROID

Idealny akumulator do zastosowań w łodziach, kamperach, systemach fotowoltaiki, magazynach energii

Poprzez użycie nowoczesnych ogniw pryzmatycznych LiFePO4, waga naszego akumulatora jest mniejsza o około 55% od wagi tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, zapewniając jednocześnie ogromny wzrost wydajności i pojemności, dzięki czemu nie stracisz ani jednej sekundy czasu pracy. Zaprojektowane zostały do czegoś więcej niż tylko zwykłego przechowywania energii, są stworzone, aby zapewnić długotrwały spokój ducha, dzięki ich ogromnej trwałości co przekłada się na ekonomię codziennego użytkowania w domu, w łodzi, kamperach, systemach fotowoltaiki, magazynach energii itp., gdzie zaufanie, bezpieczeństwo a także dbałość o środowisko naturalne ma największe znaczenie. Akumulatory JMC ADVENTURE LiFePO4, których katoda wyprodukowana jest ze związków litu, żelaza, fosforu i tlenu, nie posiadają efektu pamięci. Pod względem niepalności i niewybuchowości są zbudowane z najbezpieczniejszych ogniw dostępnych na rynku.

Akumulator litowy JMC ADVENTURE 25,6V 50Ah LiFePO4 polecany przez producenta łodzi RIVERFOX do głębokiego cyklu rozładowania.

Zalety:

Dłuższa żywotność: nasza bateria LiFePO4 zapewnia 6000 cykli ładowania przy 5 letniej gwarancji w porównaniu do 200-500 cykli i 2 letniej gwarancji standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Wydajna moc: Płaska krzywa rozładowania naszego akumulatora LiFePO4 utrzymuje napięcie powyżej 24 V do 90% jego pojemności, zapewniając rewelacyjne zwiększenie czasu pracy w porównaniu do zaledwie 50% pojemności w przypadku akumulatora kwasowo-ołowiowego. Akumulatory JMC AFVENTURE mogą być ładowane dużym prądem co znacząco skraca czas przygotowania baterii do efektywnej pracy eliminując zbędne przestoje urządzeń wymagających ciągłego i sprawnego zasilania..

Niska waga: Nasza bateria LiFePO4 25,6V 50Ah o wadze 13,5 kg to tylko 45% wagi standardowego akumulatora, co czyni ją bezdyskusyjnym wyborem do pojazdów kempingowych, łodzi, jachtów morskich i poza siecią, gdy bierze się pod uwagę holowanie lub mobilność.

Pełna ochrona: Wbudowany unikalny system zarządzania baterią (BMS) chroni ją przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem oraz nadmiernie niskim współczynnikiem samorozładowania, zapewniając bezobsługowe przechowywanie do 1 roku. Idealny akumulator do sterowanego użytkowania w temperaturach od 0 stopni Celsjusza lub ze sterownikami słonecznymi i czujnikami temperatury, które obsługują odcięcie baterii przy niskiej temperaturze. Podstawowe parametry:

Symbol katalogowy: AK50A25.6VJMCRF

Napięcie: 25.6V

Pojemność: 50Ah

Waga: 13,5 kg

Ilość cykli: 6000

Gwarancja: 5 lat

1
krok 1
Ustal ilość puszek, w których umieścisz moduły
2
krok 2
Wybierz pasującą ramkę i jej kolor
3
krok 3
Zamocuj odpowiednie moduły i gniazda
przesyłka
Pewna dostawa
Realizując Twoje zamówienia starannie pakujemy i sprawdzamy wszystkie przesyłki. Korzystamy wyłącznie z usług zaufanych i sprawdzonych firm przewozowych. Dzięki temu paczka z zamówionym produktem dociera do Ciebie szybko, pewnie i na czas.
dane
Gwarancja satysfakcji
Połączenie najnowocześniejszych światowych trendów designu z funkcjonalnością i prostotą obsługi. Właśnie to sprawia, że produkty Livolo plasują się w ścisłej światowej czołówce – przekonaj się, dlaczego tak wiele osób nam zaufało!
wyróżnienie
Najwyższa jakość
Włączniki i osprzęt marki Livolo cechuje najwyższa jakość wykonania, uzyskana dzięki wielu innowacjom i najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko niezawodne, ale także eleganckie i funkcjonalne.
Copyright © Livolo
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl